Logisztikai és kereskedelmi ügyintéző

Családias hangulatú, kis létszámú cégünk 2004-ben jelent meg a hazai FMCG piacon minőségi import termékekkel.
Nemzetközileg ismert és elismert márkákat képviselünk kizárólagos importőrként Magyarországon, amelyek között főleg italok, élelmiszerek, valamint kozmetikumok és gyógyászati segédeszközök is találhatók.
2016-ban vidéki üzemünkben megkezdtük élelmiszeripari termékek előállítását, melyeket immár számos EU ország piacán értékesítünk, igény esetén akár saját márkás termékként (private label).
A megrendelések a Budapest XV. kerületében található telephelyünkre futnak be, ahonnan a termékeket saját gépjárművekkel, illetve belföldi és nemzetközi szállítmányozó partnereink segítségével juttatjuk el vevőinkhez.
Forgalmazott termékeink köre folyamatosan bővül, vevőink között minden jelentősebb kereskedelmi lánc megtalálható, legyen az élelmiszer áruház-, drogéria-, üzemanyagtöltő állomás hálózat vagy patikaellátó.
Mi sosem unatkozunk, napjaink pörgősen egymást-munkáját segítve, ámde vidáman telnek. A vezetőség nyitott, valóban emberi hozzáállású. Nálunk mindenki számára adott az önálló munkavégzés lehetősége is, szívesen vesszük a munkatársak saját, innovatív ötleteit. Amiben szigorúak vagyunk az, hogy a munka pontosan, határidőre és prioritás szerint el legyen végezve.

Főbb feladatok, munkák:

  • Készletgazdálkodási és raktározási szabályok hatékony alkalmazása, kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése (bevételezés, készletfigyelés, áruátvétel, árufeladás visszáruzás)
  • A kereskedelmi vezető munkájának támogatása
  • Kiemelt ügyfelek rendeléseinek rögzítése, szállítólevelek és esetenként számlák készítése, rendelés-kiszállítás nyomon követése, reklamációk kezelése (többnyire EDI-n keresztül)
  • Jelentési táblázatok készítése adatszolgáltatásokhoz (Neta, Termékdíj, forgalmi riportok)
  • Logisztikai információs termék-adatlapok készítése (termékcseréhez, terméklistázáshoz, stb.)
  • Import és export fuvarszervezés közúton, tengeren és alkalmanként légi úton is (esetenként angol nyelven)
  • Vámkezelés előkészítése (szükséges dokumentációk továbbítása vámügynöknek)
  • Napi kapcsolattartás a belföldi fuvarozást végző alvállalkozókkal, elszámolások készítése, nyilvántartások vezetése
  • Élelmiszer címkék fordítása, ellenőrzése, előkészítése és nyomtatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat, lehetőleg FMCG területen
  • Aktív angol kommunikációs szint szóban és írásban egyaránt (Import beszerzésekhez és gyártói kapcsolattartáshoz elengedhetetlen)
  • Minimum Érettségi Bizonyítvány
  • Valóban naprakész, haladó szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Kiváló helyesírás és kommunikációs készség
  • Jó alkalmazkodó- és tanulási képesség
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Hatékony és önálló munkaszervezés, lendületes munkavégzés
  • Import feladatokban való jártasság (vámügyintézés)
  • Az állásinterjún a jelentkező számítson azonnali Excel-ben végzendő próbafeladatra, FMCG piaci és logisztikai és vámügyintézési ismeretek tesztre, valamint angol nyelvű felmérőre szóban és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EDI ismeret
  • AZONNALI munkakezdés
  • Tapasztalat az alábbi Vevőinkkel történő kapcsolattartásban: élelmiszer láncok (Spar, Tesco, Auchan, Reál, Metro,stb), drogéria láncok (Rossmann, DM, Müller, Herbaház, stb), diszkont láncok (Aldi, Lidl) benzinkút-hálózatok, egyéb FMCG kiskereskedelmi láncok
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil piaci pozícióval rendelkező magyar tulajdonú kereskedelmi cég
  • Támogató, jó hangulatú munkakörnyezet, fiatalos és lendületes csapat
  • Új, egyedi termékcsoportok bevezetésében való részvétel
  • Inspiráló, összetett feladatok
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúra
  • 39 órás munkahét (munkarend H-CS, 08:30 - 17:00 óráig, P 08:30-16:00 óráig)
  • munkavégzés helye: Budapest 15. kerület
  • Juttatás: nettó 260.000 Ft + munkába járás támogatás

A job@spinkft.com email címre várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye: 1153 Budapest, Pázmány Péter utca 55.-57.