Logisztikai és kereskedelmi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Készletgazdálkodási és raktározási szabályok hatékony alkalmazása, kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése (bevételezés, készletfigyelés, áruátvétel, árufeladás visszáruzás)
  • Kiemelt ügyfelek rendeléseinek rögzítése, szállítólevelek és esetenként számlák készítése, rendelés-kiszállítás nyomon követése, reklamációk kezelése (többnyire EDI-n keresztül)
  • Jelentési táblázatok készítése adatszolgáltatásokhoz (Neta, Termékdíj, forgalmi riportok)
  • Logisztikai információs termékadatlapok készítése (termékcseréhez, terméklistázáshoz, stb.)
  • EKÁER rendszer napi használata
  • Import és export fuvarszervezések közúton, tengeren és alkalmanként légi úton is (esetenként angol nyelven)
  • Vámkezelés előkészítése (szükséges dokumentációk továbbítása vámügynöknek)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret (főleg írásban)
  • erős Excel ismeret
  • gyors reakciókészség, lendületes munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik azonnal (de legkésőbb november 1-ig) munkába tudnak állni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EKAER ismeret
  • FMCG területen szerzett munkatapasztalat
  • EDI ismeret
  • AZONNALI munkakezdés
  • tapasztalat az alábbi Vevőinkkel történő kapcsolattartásban: élelmiszer láncok (Spar, Tesco, Auchan, Reál, Metro,stb), drogéria láncok (Rossmann, DM, Müller, Herbaház, stb), diszkont láncok (Aldi, Lidl) benzinkút-hálózatok, egyéb FMCG kiskereskedelmi láncok

Amit kínálunk:

  • stabil piaci pozícióval rendelkező magyar tulajdonú kereskedelmi cég
  • fiatalos, lendületes csapat
  • igényes, barátságos munkakörnyezet
  • biztos, hosszú távú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • munkavégzés helye, Budapest 15. kerület

A job@spinkft.com email címre várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésésvel.

Munkavégzés helye: 1153 Budapest, Pázmány Péter utca 55.-57.